Сертифікована електровимірювальна лабораторія

надає послуги юридичним та фізичним особам проводячи електровимірювання, які дозволяють виявити несправності електромережі (іскріння, коротке замикання, перевантаження, перегрів, загоряння ізоляції, ураження струмом).

Електротехнічний персонал лабораторії систематично, у встановлені терміни проходить спеціалізоване навчання для надання якісних послуг та рекомендацій. За час існування, більше 10-ти років, лабораторія зарекомендувала себе як надійний та добросовісний партнер у сфері електровимірювань.

Опис об’єктів вимірювання (рівень напруги до 1000 В):

  • Опір ізоляції провідників та обладнання

Від стану електроізоляції залежать втрати електричного струму, безпека людей та тривалість безаварійної роботи.

  • Опір заземлюючих пристроїв

Заземлення – електричне з’єднання будь-якого електроприладу із землею, необхідне для захисту людини від ураження струмом у разі несправності або пошкодження електроприладу.

  • Повний опір петлі «Фаза-нуль»

Вимірювання опору петлі «фаза-нуль» та струмів однофазних замикань проводиться з метою перевірки надійності спрацьовування апаратів захисту від струмів, що перевищують номінальне значення та короткого замикання.

Роботи проводяться за попередньою домовленістю. По закінченню надається технічний звіт з протоколами електровимірювань. Вартість послуг залежить від складності та розташування об’єкта.

Періодичність проведення вимірювань регламентується нормативною базою України та за власним бажанням з метою профілактики та виявлення несправного, невідповідного нормам (ПУЕ, ПТЕЕС, ПБЕЕС) електрообладнання.

Не рекомендується проводити дані роботи самостійно без спеціального обладнання та відповідних знань, оскільки можлива загроза життю!

Ваша безпека у Ваших руках!